YSM Yazılımdan Bir İlk Daha : Job Analytics

Yeni Döneme Hazır Mısınız?
1 Nisan 2020
İş Ortaklarımızla TAY Ticari Araç Yönetimi Yazılımı Eğitimi Yapıldı
4 Mayıs 2020
Hepsini göster

YSM Yazılımdan Bir İlk Daha : Job Analytics

YSM; Türkiye’nin ilk online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi yazılımı Job Analytics çözümünü ‘İş Mimarisinin Geleceği‘ sloganıyla duyurdu.

Daha önce de 2010 yılında Türkiye’nin ilk online şantiye yazılımı PİR’i geliştiren daha sonra da bünyesinden ayırarak PİR YAZILIM A.Ş.’ye çeviren YSM YAZILIM AR-GE ekibi yine Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirdi.

İlk profesyonel yazılımından bugüne 30 yıl, YSM BULUT şirketler grubunun ilk şirketinden bugüne de 24 yılı dolduran YSM YAZILIM bir ilki daha başarmış oldu ve Türkiye’nin ilk online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi yazılımını da bünyesine kattığı Job Analytics çözümünü geliştirdiğini duyurdu.

YSM Yazılım farklı ülkelerden katılımın sağlandığı Online İş Ortakları toplantısında Job Analytics ürün ailesindeki JAN İş Değerleme ve Ücret Yönetimi çözümünü duyurdu.

YSM CEO’su Bilgisayar Yüksek Mühendisi SEDAT YAZICI :

Bugün 23 Nisan, Millet Meclisimizin 100. yılı, 23 Nisan’ın bayram ilan edilmesinin 93. yılı. Grubumuzun da 24. yılı. Bu özel günde yeni ürünümüz olan Türkiye’nin ilk online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi yazılımı Job Analytics müşterilerimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. Konsept danışmanımız ve stratejik iş ortağımız Optimum-CS ekibine ve yüksek katılımları için farklı ülkelerden iştirak eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. 23 Nisan’da ve Ramazan arifesinde lansmanı yapılan JOB ANALYTICS ülkemize hayırlı, milletimize armağan olsun.

Bugün Job Analytics isimli yeni ürün ailemizin ilk lansmanı ve 23 Nisan Neşe Doluyor İnsan dizelerindeki gibi çok heyecanlı ve keyifli bir gün geçirdik” diyen Sedat YAZICI, sözlerine “Bizim için çifte bayram oldu, en kalabalık online iş ortaklığı toplantılarından birini gerçekleştirdik, Job Analytics iş ortaklarımın tarafından da çok beğenildi ve ilk aday müşteriler belirlendi, ön siparişler alındı.

diyerek heyecanını ve gururunu ifade etti.

YSM Yazılım Hakkında

Yerel ve Bölgesel çalışmalarını başarıyla yürüten YSM; bu başarısını global pazara da taşımaya çalışıyor. Bunun için de gerek ekip, gerek AR-GE ve İnovasyon gerekse de pazarlama ve PR faaliyetleri ile iş ortaklığı kanalı yatırımlarına her geçen gün artırarak devam ediyor. Bir yazılım ihracat savaşçısı olarak başarılı çalışmalarına devam ediyor.

2007 yılından beri KOÜ Teknopark’ta AR-GE çalışmalarını yürüten, 7 dilde 12 ülkede yazılımları kullanılan ve 4 ülkede bayi ağı bulunan; YSM BULUT Platformu’nda online işletme ve yönetim yazılımları sunan YSM YAZILIM firması; portföyüne Job Analytics ürün ailesini de eklediğini duyurdu.

Job Analytics Nedir?

JAN Logo
Tam bir İnsan Kaynakları çözümü ve İK Platformu olan Job Analytics çözümü; YSM Yazılımın aktif olarak hizmet verdiği ülkelerden katılan iş ortaklarıyla yapılan ve pandemi dolayısıyla online gerçekleştirilen Lansman Toplantısında duyuruldu.

Alınan bilgiye göre JAN kısa ismiyle de tanıtılan Job Analytics aşağıdaki yazılım ürünleri ve bağlı profesyonel hizmetleri içermektedir:

 • İş Değerleme ve Ücret Yönetimi
 • İş Tanımları
 • Yetkinlik Yönetimi
 • İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi
 • Kurumsal Hedef Yönetimi
 • Bireysel Hedef Yönetimi
 • Performans Yönetimi

ve

 • Yazılım Modülleri Eğitimi
 • Metodoloji Eğitimi
 • Süreç Eğitimi
 • Metodoloji ve Süreç Rehberlik Hizmetleri
 • Standart Teknik Destek Hizmetleri
 • SLA Özel Teknik Destek Hizmetleri

JAN Logo

Job Analytics 30 + 30 toplam 60 Yıllık Bir Deneyimin Ürünü

Optimum-CS’nin 30 yıllık İK deneyimi, YSM’nin 30 yıllık yazılım deneyimiyle birleşti ve 80 yıllık İş Değerleme metodolojilerinin bir sentezi; stratejik iş birliği ve güç birliğinin meyvesi olarak Job Analytics ürün ailesi geliştirildi.

YSM Yazılım İK çözümlerine İş Değerlemenin de katılmasıyla AR-GE çıktısı yüksek katma değerli ürün ailelerinden biri daha doğmuş oldu. Adı da Job Analytics konularak İş Mimarisinin Geleceğinin tasarımında kullanılacak 30 yıllık know-how ve tecrübeyi, deneyimleri yansıtacak tüm yazılımlar ve profesyonel servisler birleştirilerek Job Analytics çatı markası haline getirildi.

Job Analytics en değerli kaynak olan insan kaynağını Geleceğin İş Mimarı olarak geliştirmek için AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına ve yatırımlarına devam edecek.

Paylaş