YSM Yazılım Çözümleri

Doğru teknoloji ve altyapı, işletmenizin bugünü ve yarını için hayati önem taşır.
Sizin için gerekli altyapıyı ve teknolojiyi YSM BULUT PLATFORMUYLA sunuyoruz.


Biz YSM Online İş Yazılımları olarak Bulut teknolojileri temelli faaliyet gösteren, AR-GE ve yenilikçiliğe önem veren, açık ve cesur fikirli innovatif düşünce yapısıyla sorunlarınızı çözmeye odaklanan, aktif ve dinamik ekiplerimizle sizlere kesintisiz erişim ve online çalışma ortamı sağlayan bir teknoloji şirketiyiz.

YSM Yazılım bulut teknolojileri ile, İnşaat, Mühendislik, Mimari, Eğitim ve Danışmanlık, Satış ve Pazarlama, İmalat ve Montaj, Üretim vb. birçok alanda faaliyet gösteren firmalar için güçlü alt yapısıyla online yazılım çözümleri sunarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Teknoloji ile Yönetim Süreçlerini birleştirip, İş, bilgi ve yönetim ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alan, kurumsal hedeflerini gerçekleştirme sürecinde müşteri ve paydaşları için sürekli değer yaratan, fayda/maliyet ilişkisini gözeten, memnuniyeti ön planda tutan, yeni ürünler ve doğru çözümler üreterek iş ortakları, çalışanları ve tedarikçileri ile bir dünya markası olma hedefindedir.

YSM Yazılım ile işinizi her yerden kolayca yönetebilirsiniz.
YSM.Bulut Yazılımlarıyla her yerden tek tıkla raporlarınızı inceleyebilir, işletmenizin finansal durumunu görebilir, stokunuzu yönetip faturalarınızı kesebilir, alacak - verecek - ödeme gibi para hareketlerini yönetebilir, projelerinizin ilerleme durumlarını ve kârlılığını kolayca takip edebilirsiniz.

Bugün ve yarınlarınız için YSM ONLİNE İŞ YAZILIMLARIYLA tanışın!

YSM Yazılım modüler ve 360 derece yönetilebilir altyapısı sayesinde; İnşaat, Mühendislik, Mimari, Eğitim ve Danışmanlık, Satış ve Pazarlama, İmalat ve Montaj, Üretim vb. bir çok alanda faaliyet gösteren firmalar için çözümler sunmaktadır.
Her bir çözüm 1991 yılından beri edindiğimiz yazılım, iş ve süreç bilgisinin tecrübe ve know-how ile harmanlanması, bunun başarılı kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu yaklaşım ile sentezlenmesi sonucu üretilmiştir. Sürekli iyileştirme ve sürekli geliştirme felsefesi ile gerek yeni yönetim metodolojileri gerekse yeni teknolojilerle ile de güncel tutulmaktadır.

Kurumsal İş Çözümleri YSM.Bulut’ta

YSM Kurumsal İş Çözümleri YSM.BULUT platformundan SaaS hizmeti olarak sunulmakta olup; Türkiye’nin bulut tabanlı yazılımları konusunda öncü ve lider firmalarındandır.

YSM.Bulut, YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri'nin 2011 yılından beri geliştirdiği Online Yazılım platformudur. Bu platformda Ön Muhasebe, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımlarının yanı sıra PİR gibi sektörel çözümler bulunmaktadır. YSM.Bulut Türkiye'nin ilk Bulut Bilişim platformlarından biri olup, tamamiyle yerli ve milli kaynaklarla üretilmiştir.

Yüksek Güvenlik

YSM.Bulut Platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalıştığı için virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.