Kurumsal İş ve Müşteri Yaklaşımı

Temel Yaklaşımımız

Biz YSM olarak; uluslararası kalite standartları ile kurumsal yazılım çözümleri ve hizmetleri üreterek, müşterilerimizin yönetici ve ekip üyelerinin operasyonlarını sorunsuz yönetmek ve yönetim karar destek süreçlerini desteklemek için varız. Bizim çözümlerimiz alanlarında başarısını kanıtlamış olan saygın endüstriyel araştırmalara dayanmaktadır ve üniversitelerin farklı fakültelerinde ve disiplinlerinde ders olarak okutulmaktadır.

Biz sizin adınıza kurumsal büyümeyi nasıl hızlandırabilir, işletmeniz için büyümenizi neyin engellediğini anlamaya çalışırız, kök nedenizi buluruz. İşletmenizin kapasite ve operasyon yeteneklerine dayalı en uygun ne olabilir, ne yapılabiliriz, sizin için araştırırız. Şirket olarak buna kafa yorar ve sizin için 4×4 lük bir çözüm ve sistem nasıl kurulur bunun için çalışırız. Sadece yazılım değil, eğitim, uygulama danışmanlığı ve dijital pazarlama gibi konularda da tüm çözüm önerilerini en uygun maliyet çerçevesi içinde sunarız.

Bizler karar verici yöneticilerin, yazılım kullanıcılarının beklenti ve hayal gücünün ötesinde özellik setleri ve iş çıktıları ile hizmet vermeye adanmış, temel yaklaşımının odağında müşteri olan bir teknoloji şirketiyiz. “her zaman her yerden” sloganı ile mobil teknolojiler dahil en son teknolojileri müşterimizin hizmetine sunan bir şirketiz.

Global Yaklaşımımız

Türkiye’nin coğrafi konumu, dünyanın dört farklı coğrafi alanda (Afrika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu) arasında olması nedeniyle, ticari ilişkilerde önemli bir rol oynamaktadır. Uluslararası pazarlama ağını inşa ederken biz de bu konuda odak nokta olarak coğrafik konumumuzu baz aldık. Türkiye’nin yakınındaki kıtalardaki ülkelere daha odaklı yaklaşım sergiliyoruz.

Bizim öncelikli yaklaşımımız hedef pazar ve uluslararası pazarlarda çalışan bilişim (IT) ve danışmanlık şirketleriyle ortaklığı kurmaktır. Biz “Global Operasyonlar” birimi altında bir ekip kurulumu yaptık. Bu birimimiz her zaman bilgi ve teknoloji destekçisi olarak için sizlere açıktır.

Amacımız uzun soluklu mükemmel ilişkiler kurmak ve birlikte başarılı işler yapmaktır