Bilişimde Kariyer – YSM BULUT Kadrosunu Genişletiyor

YSM Yazılım Çözümlerinden JobAnalytics BTHaber’in Kariyer Sayfasında
8 Aralık 2020
E-Arşiv Faturaları İptal, İhtar ve İtiraz Bildirim Kılavuzu Yayınlandı
5 Mayıs 2021
Hepsini göster

Bilişimde Kariyer – YSM BULUT Kadrosunu Genişletiyor

YSM BULUT ailesinde yeriniz hazır. Sizi de bekliyoruz.

YSM Yazılım, 1996 yılından beri  IT (Bilişim Teknolojileri) alanında faaliyet gösteren Yazıcı Grup bünyesindeki bir yazılım ve bilişim teknolojileri şirketidir. 2007 yılından beri AR-GE faaliyetlerini KOÜ (Kocaeli Üniversitesi) Teknoparkı’nda yürütmektedir. Satış ve Satış sonrası hizmet ağı ile tüm Türkiye çapında hizmet vermekte olup ağırlıklı olarak KOBİ ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra; İnşaat, Enerji, Kamu, Banka ve GSM sektörü projeleri ile yurt dışı çalışmalarını yürütmektedir.

Yoğun iş geliştirme ve AR-GE proje faaliyetleri neticesinde kadrosunu her geçen gün büyüten ve norm kadro uygulamasına geçen YSM aşağıda şekilde yeniden bir yapılanma ile kadrosunu genişletirken iş süreçlerinin de mükemmelleştirme çalışmalarını devam ettiriyor. Türkiye çapından BAYİ KANALI kurma çalışmalarına başlayan YSM BULUT; distribütör kanalını da ayrıca genişletmeye devam ediyor.

Bugünün iş dünyasında “mobilite”, “hız”, “hakimiyet” ve “takip” çok daha önemli hale geldi.

YSM “esnek çalışma modeli”ne geçiyor ve her zamanki gibi teknolojik ve yönetimsel trendlere uyum sağlıyor. Bilişimde kariyer yapmak isteyenlere kapılarını açıyor.

  • – Tam zamanlı AR-GE kadrosu (uzman)
  • – Tam zamanlı Pazarlama kadrosu (uzman)
  • – Tam zamanlı Satış kadrosu (uzman)
  • – Tam zamanlı Satış Sonrası Hizmetler kadrosu (uzman)

YSM BULUT Kariyer

AÇIK POZİSYONLAR :

  • Yazılım Geliştirme
  • Satış
  • Satış Sonrası Hizmetler

Bilgisayar, Endüstri ve İşletme vb. lisans mezunlarının başvurularını öncelikli kabul ediyoruz. Min. 2 yıl Tecrübe, Askerlik muafiyeti ve İngilizce seviyesi tercih sebebidir.

Gelişen ve değişen dünyada değişime ayak uydurmak için ürün ve hizmet inovasyonundan başka yönetim ve süreç inovasyonuna da gerekli önemi veren YSM BULUT sizi de kadrosunda görmek istiyor.

ysm@ysm.com.tr adresine CV dosyanızı gönderiniz.

Saygılarımla ,
Sedat YAZICI, YSM Software, CEO

Paylaş