Yeni Döneme Hazır Mısınız?

Daha çok Satış için CHARK CRM
23 Mart 2020
YSM Yazılımdan Bir İlk Daha : Job Analytics
24 Nisan 2020
Hepsini göster

Yeni Döneme Hazır Mısınız?

Değişim ve Dönüşüm 2 sihirli kelimenin her alanda ve her zaman sürüyor. Çok da hızlı hareket eden bu ikili, 2020 de çok daha hızlı gibi J Sizce de öyle değiller mi? Peki ya siz, siz ne yapıyorsunuz şirketinizde?

Devir sizin devriniz“, “Corona size yaradı” gibi şeyler diyorlar bugünlerde. Aslında önceden de öyleydi, sadece kolayca algılanamıyordu. Hadi biz yeterince kaliteli anlatamıyorduk diyelim. Sadece bilinçli şirketler anlıyor, gerekli bilinci aşılayamıyorduk. AIDA prensibinin A veya I’yı geçiyor ama D’de boğuluyorduk, son A olan Action’a ise pek varamıyorduk J diyelim. Tabi Action diyenler çoğalmıştı son yıllarda, ama çok daha iyi olabilirdi. Tıpkı sizin işinizdeki müthiş fırsatların varlığı gibi. Varlığı bile sizin ne kadar doğru yolda olduğunuzu gösterirken, sizi keyiflendiriyordu da.

Algı değişti, Paradigma değişti. Ya sizinki?

Biz anlatsak da, becerebilsek de, doğru kitleye ulaşabilsek de, çoğunlukla algılama zayıf veya geç oluyordu. Pazarlama’da bunu başarsak da, Satış’a dönüşmesinde aynı performansı yakalayamıyorduk. Bu sefer biz anlatmadan firmalar, her seviyeden kullanıcılar kendileri buluyorlar bizi. Web sitemize trafik oluşturup, rüzgârı arkamıza alsak da yağmur yağmıyor, berekete hasret kalıyorduk. Şimdi ise herkes online ve mobil çalışmanın ne kadar değerli olduğunu çok net ve reddedilmeyecek kesinlikle kavradı. Keşke hiç böyle bir salgın ve illet olmasaydı ve de bu şekilde bir kavrama hiç yaşanmasaydı.

İşte bu yeni dönem hem bize, hem size, hem de ülkemize başarılar getirsin, ders almayı ve parlak bit geleceğe ailemizle birlikte sağlıklı bir şekilde ulaşmak nasip olsun. Kısmete Hizmet Etmek tabirini duymuşsunuzdur. Bize düşen gayret, takdir ise Nasip diyelim. Nasibin takdirinin yüksek olması için de kendimizce en iyi şekilde yapalım. Tevekkülü böyle anlayıp, bilim ve fenne uygun çalışmayı ise asla kesmeyelim.

Biz hazır, ya siz? Biz varız, Ya siz?

Biz YSM ve PİR yazılım şirketleri olarak işimizi her zaman ve her yerden yapabilecek şekilde tasarlamıştık ilk yola çıktığımızda. Ya siz? İşiniz bizimki kadar uyumlu olmayabilir ve bu günler de çok zorlanıyor olabilirsiniz. İş modeli, gelir modeli, üretim ve sunum modelleri, ekipler, sistemler, iş akışları, manüel ve dijital yönetim dahil ne gerekiyorsa yapın. Yoksa B, C belki D planları da yapın. Yapın! Yapın!

Pazarlama ve Satış başta olmak üzere, AR-GE, ÜR-GE, Operasyonlar, Finans, vb. bir çok ana sürecimizi kendi yazılımlarımızla online ve mobil olarak yönetebiliyoruz. Bu tecrübelerimizi sizler ile paylaşmak için her zaman hazırız ve işimizin başındayız. Bir click, bir telefon, bir e-mail kadar çok yakınız veya bir o kadar da uzağız size.

 • Yeni dönemde Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri yakından uzağa, dokunmadan, yüz-yüze olmadan daha fazla ilerleyecek. Müşteri, Aktivite, İlişki, Fırsat ve Teklif takibi ile satış dönüşüm oranları kritik olacak, CRM gerekecek. Bizde var, siz de var mı? Yoksa 1 dakikanızı ayırıp bize ulaşır mısınız?
 • Yeni dönemde Finans ve nakit Akışı altın devrini yaşayacak. Ya var olacaksınız ya da yok olacaksınız. Bunun içinde başta Nakit (kasa), sonra Banka ve Kredilerin takibi, çeklerin sıkı takibi, sözleşme ve teminat mektuplarının yönetimi, finansal mutabakatlar, raporlar, grafikler çok ama çok kritik olacak, her yerde kullanılabilen, evden bile yönetilebilecek güvenilir bir Finans Yazılımı gerekecek. Bizde var, siz de var mı? Yoksa 1 dakikanızı ayırıp bize ulaşır mısınız?
 •  

   

 • Yeni dönemde Fatura, e-Fatura, e-ArşivFatura, e-Makbuz, e-dönüşüm dönemi daha da belirgin hissettirecek kendini. Güvenirli bir e-dönüşüm partneri, entegratörü gerekecek. Problemsiz çalışan bir e-dönüşüm çözümü gerekecek. Bizde var, siz de var mı? Yoksa 1 dakikanızı ayırıp bize ulaşır mısınız?
 • Yeni dönemde proje/şantiye yönetimi çok daha kritik olacak. Maliyet yönetimi, günlük karlılık, kayıp-kaçak takipleri, genel yönetim giderlerinin projelere yansıtılması, hakedişler, hedeflenenler ve gerçekleşenler, sapmalar, bütçeler, malzeme ve işçilikler, her şey ama her şey sıkı kontrol edilmeli, satın alma, sözleşme yönetimi, iş programı, günlük puantajlar her şey kritik derecede risk yönetimi kalemleri arasındaki yerini uzun süre koruyacak. Uzaktan Kontrol, Entegre Yönetim, Holistik bakış,  360 derece analizler, kıyaslamalar, tek tuşla özetler, grafikler, planlar-takvimler görmeniz gerekecek. Bizde var, siz de var mı? Yoksa 1 dakikanızı ayırıp bize ulaşır mısınız?
 •  

   

 • Üretim Yönetimi, Servis Yönetimi, Stok, Depo ve Envanter Yönetimi, Şirket Araçları ve Maliyetlerinin Yönetimi, ekipman ve Varlık Yönetimi, Kalite ve Doküman Yönetimi, Şikayet ve Memnuniyet ile DF Yönetimi Risk ve Aksiyon Yönetimi gibi bir çok konu ve süreç sizce de kritik olmayacak mı? Bölgesel ve global pazardaki tehditler yeni dönemde bizim işletmemiz için de çok kritik olamayacak mı? Bunlardan işinize uygun olanlar sadece Muhasebe programı ile çözülemeyeceğinin, Excel’ler arasında boğulmak ve birbirinden kopuk sistemlerle, yöntemlerle boğuşmak artık yetmedi mi? Hayalinizde güzel bir sitem kurmak yok mu? Neden bir türlü rayına koyamadığınızın farkına hala varamadınız mı? Aradığınız çözümlere henüz ulaşamadınız mı? Bizde var, siz de var mı? Yoksa 1 dakikanızı ayırıp bize ulaşır mısınız?
 • Hala YSM veya PİR ile üstte çalışan herhangi bir çözüm bana lazım değil diyebildiniz mi? İllaki biri sizin şirketinizin ihtiyacı.

Yeni Döneme Uyum : Corona sonrası işimizi çok etkiler mi?

Yeni döneme, şartlara, iletişim ve yönetim açısından hızlı ve çevik bir şekilde uyum sağlayanlar pozitif ayrışacak rakiplerinden. Avantajlı olacak ve kriz sonrası 2. devreye galip başlayan takım gibi olacak. Siz kazanan takımda olmak veya onun taraftarının olduğu tribünde olmak istemez misiniz? Stada gidemediğimiz bu günlerde emimizde kalarak bu maçı evden takip edemez miyiz? YSM ve PİR yazılım çözümleriyle elbette işinizi, takımınızı takip edebilir, keyifli sonuçlar elde edebilirsiniz. Goller atabilir, bu dönemde ağlayanlardan olmayabilirsiniz.

Birlikte başaralım. Var mısınız?

Biz, YSM ve PİR şirketler grubu olarak krizleri, aynı zamanda “fırsatlar hazinesi” olarak görüyoruz. Hem zor günlerdir kriz günleri, hem de farkınızı gösterdiğiniz zamanlar veya daha iyi anlaşılabileceğiniz zamanlar  da diyebiliriz.

Bu Dönem #EvdeKal Dönemi

Daha fazla #dijitalleşme mevzuuna dal ve uzmanına, PİR’ine sor dönemi. CHARK’lar daha iyi sönsün, aman nakit akışından dolayı batmayalım dönemi.

Devir YSM ve PİR yazılımlarını, entegre kurumsal iş çözümlerini kullanma dönemi.

Pozitif tutum, Negatif test!

Siz yeterki sağlıklı kalın. Normalde #pozitif iyidir #negatif uzak durulması gerekendir. Siz bu sıralar, kendinize iyi bakın ve pozitif çıkmasın testleriniz.

Tutumunuz pozitif, testiniz negatif olsun. Yazılımınız online, tercihiniz YSM olsun! Tercihiniz PİR olsun.

Kendi vücudunuza iyi baktığınız gibi, şirketinize de iyi bakın. Onu verilerle besleyin, süreçlerinizi ve masraflarınızı yalınlaştırıp fit olun. şirketiniz organları olan iş süreçlerinize daha fazla hakim olun. İş süreçlerinizi YSM ve PİR ürünleri ile dijitalleştirin. iş alışkanlıklarınızı da müsaade edin, profesyonelce dijitalleşmesine yardımcı olalım.

YSM ve PİR Ürünleriyle Şirketinizi Koruyalım

Siz de biz de işimizi büyütelim. Toplamda 50 yıllık iş bilgisinin ve deneyiminin, en az 50 sektörü kapsayan tecrübenin ürünü olan %100 online çalışan çözümlerimizi tercih edin.

İşiniz önce ayakta ve sağlıklı kalsın, sonra büyüsün, çocuklarınıza, onların çocuklarına bile kalsın.

#Yanınızdayız

Size çok yakınız. Şirketinize, evden çalışan personelinize, sahada/ofiste çalışan personelinize, herkese faydalar sağlayacak, sadece telefondan bile kullanılabilen yazılım çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Bu zor günlerde yanınızda olmaktan gurur duyuyor ve çok daha güzel günlere birlikte gidebileceğimize inanarak çalışıyoruz.

#EvdeKal #SağlıklıKal

Kendinize iyi bakın. Sağlıkla, huzurla, güzel geleceğe.

YSM CLOUD ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Paylaş