İş Değerleme & Ücret

Job Analytics İş Mimarisinin Geleceği Platformu

JAN Online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi Yazılımı

Yazılım ve Kurumsal Yönetim konularında toplamda 60 yıla yaklaşan bir deneyim ve bilgi birikimine sahip olan YSM Yazılım ve Optimum Danışmanlık şirketlerinin ortaklaşa geliştirmiş olduğu bir konsept ve platformdur.

İş sahiplerine “Kurumsal Yönetim ve İnsan Değerleri Yönetimi” konularındaki tüm bilgiyi sistematik ve düzenli olarak toplayıp işleyebilecekleri ve elde edecekleri verilerden iş sonuçlarına direkt etki eden stratejik kararları kolaylıkla alabilmelerini sağlayacak değerli bilgiler elde edebilecekleri bir ortam, dijital bir alt yapı, kısaca “ Kurumsal Yönetim ve İnsan Değerleri Yönetimi” konularının Big Data (Büyük Veri) Yönetimi yani analitik boyutunu 360 Derece Yönetim felsefesi ve Holistik Bakış açısı ve vizyonu sunmaktadır.

Job Analytics İş Geleceğinin Mimarı projesi 2019 yılında prototip olarak YSM JAN projesi başlamış ve Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Teknopark’ında geliştirilmiştir.

Job Analytics modüler yapıda tasarlanmış ve JAN olarak isimlendirilmiştir. Bu modüller hem tek başına (stand alone) çalışacak şekilde, hem de entegre çalışacak şekilde (holistik + 360 derece) yönetimi destekleyecek şekilde AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirilmektedir.