İş Ortaklarımızla TAY Ticari Araç Yönetimi Yazılımı Eğitimi Yapıldı

YSM Yazılımdan Bir İlk Daha : Job Analytics
24 Nisan 2020
ST Endüstri Radyo’ya Konuk Olduk
6 Mayıs 2020
Hepsini göster

İş Ortaklarımızla TAY Ticari Araç Yönetimi Yazılımı Eğitimi Yapıldı

20 Nisan 2020 tarihinde İş Ortaklarımızla YSM Yazılım ürünlerinden biri olan ve PİR Yazılım ürünlerinin yanında Ek Modül olarak da sunulan şirket araçlarının ve iş makinelerinin yönetimi için geliştirilmiş TAY (Ticari Araç Yönetimi) yazılımımızın online eğitimini gerçekleştirdik.

Şirket araçlarınız ve iş makineleriniz çok önemli maliyet kalemleri, corona sonrası bu maliyetlerinizi daha iyi kontrol altında tutmak ve daha iyi yönetmek için https://TAY.ysm.com.tr/ sayfamızdan hemen şimdi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İster kendi öz malınız olsun, isterseniz kiralamış olduğunuz tüm araçlarınızı, makinelerinizi TAY ile plaka-plaka takip edebilir, sistemdeki her ekranda kullanacağınız hatırlatmaları da kullanarak hiç bir eksik ve hataya mahal vermeden maliyetlerinizi, gelir giderinizi çok kolay ve profesyonelce yönetebilirsiniz.

Tüm YSM ve PİR yazılımlarımız hakkında bilgi almak ve iş ortağımız (bayi) olmak için https://bulut.ysm.com.tr/ysm-bulut-is-ortakligi/ sayfamızı ziyaret edip, Bayilik Başvuru Formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

TAY dahil tüm YSM ve PİR yazılımlarının bölgenizdeki temsilcimiz olma hakkına kavuşabilirsiniz.

YSM CLOUD ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Paylaş