TÜRKONFED Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Projesi’ne YSM Yazılım Desteği

YSM.Bulut Ceo Mesajı
19 Temmuz 2019
İş Bankası ve YSM Bulut Online İşletme Yazılımlarında İş Birliği Yaptı
15 Ekim 2019
Hepsini göster

TÜRKONFED Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Projesi’ne YSM Yazılım Desteği

e23426fb-98a3-4e6f-b552-aef8fdcc502a

Ekonominin can damarı KOBİ’leri gelecekle buluşturmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından geliştirilen Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Projesi, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir.

Üretim“, “İç Yönetim” ve “Pazarlama-Satış” süreçleri olmak üzere 3 aşamada hizmet veren DDM, KOBİ’leri dijitalleştirmeyi hedefliyor. Bu 3 kategoride KOBİ’lerin ihtiyaçları analiz edilerek KOBİ’lerin dijitalleşebilmeleri için özel yol haritaları DDM tarafından hazırlanacak. Sonraki süreçte KOBİ’lerin belirlenen ihtiyaçlarının karşılanması için DDM destekçisi 30 tekno KOBİ ve KOBİ’ler bir araya getirilerek KOBİ’lerin dijitalleşmesi sağlanmıştır. Bu sayede KOBİ’lerin verimliliği artmıştır.

DDM bu süreçte arabulucu bir rol üstlenerek tekno KOBİ’leri ve KOBİ’leri eşleştirerek KOBİ’lere danışmanlık yapmaya devam etmektedir. DDM proje süreci boyunca İstanbul’daki KOBİ’lerin teknoloji ve bilgi seviyesini arttırmayı, 20 KOBİ’nin 3 aşamada (üretim,iç yönetim, pazarlama) dijitalleşmelerinin ölçülerek ihtiyaçlarının belirlenmesi, 120 KOBİ ile tekno KOBİ’lerin eşleştirilmesini, KOBİ’lerde bir kurum kültürü oluşturmayı hedeflemektedir. KOBİ’ler bu hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedir.

YSM BULUT Platformu şirketlerinden YSM Yazılım ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. firması olarak biz de Dijital Dönüşüm Merkezi projesine destek vermekteyiz (YSM ve PİR logoları için bakınız: ddm.org.tr/home/destekciler)

Bugüne kadar KOBİ’lerin iş geliştirme süreçlerine yardımcı olarak danışmanlık hizmeti veren YSM YAZILIM; DDM projesinin en büyük destekçilerinden biri olarak sunduğu “Yazılım, Eğitim ve Uygulama Danışmanlığı ürün ve hizmetleriyle” ana misyonlarından biri olan KOBİ’LERİN DİJİTALLEŞMESİ süreçlerine katkıda bulunuyor.

YSM BULUT Platformu şirketlerinden YSM YAZILIM daha önce de yine TÜRKONFED & TÜSAİD işbirliğiyle yürütülen BORGİP projesine KOBİPİRİN markasıyla “Yazılım & Teknoloji Danışmanı” olarak HP Türkiye ile birlikte katkı vermişti.

TÜRKONFED projelerine desteğiyle daima KOBİ’lerin yanında olan YSM BULUT Platformu şirketleri “İş Süreçlerinin Dijitalleşmesi” ve “İş Alışkanlıklarının Dijitalleşmesi” konularında Türkiye KOBİ’lerinin daima yanındadır.

Süreçlerin Dijitalleşmesi ve daha da zor olan Alışkanlıkların Dijitalleşmesi YSM BULUT uzmanlığıyla gerçekleştirilen dijital dönüşüm uygulamalarının mutlulukla sonuçlanan birer çıktısıdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilir, işletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz Online İş Çözümünü ÜCRETSİZ DENE başvuru formunu doldurarak deneyebilirsiniz.

Paylaş

Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.