Siz Hala Lokal Mi Çalışıyorsunuz?

Dönüşümün Bir Formülü Var Mı?
6 Mart 2020
#EvdeKal Güvende Kal
21 Mart 2020
Hepsini göster

Siz Hala Lokal Mi Çalışıyorsunuz?

Uzaktan Çalışma, Dijital Ortamda Online çalışmaya hazır mısınız? Merkez ve Saha personeliniz YSM Bulut ile işini harika yönetebilir. Maliye Bakanlığı süreçlerini dijitale taşıdı ve e-dönüşüm ‘ de hızla yol alındı (16 Mart’ta 232,085 mükellef).

Sağlık Bakanlığı süreçlerini dijitale taşıdı, bu konudaki en başarılı bakanlıklardan biri. Milli Eğitim, Sosyal Güvenlik, vb. birçok kurum da öyle. Kamu bunu başarıyla yürütüyor. Ya Özel sektör mensubu olarak siz ne yapıyorsunuz? İş Süreçlerinizi dijitalleştirdiniz mi? Ya İş Alışkanlıklarınız, Yöntemleriniz dijitalleşti mi? Dijital ortamda Online çalışmaya en hazır yazılım çözümleri bizde. YSM Bulut Platformunda 2 şirketimiz var: YSM Yazılım ve PİR Yazılım şirketlerimizin bünyesinde Ön Muhasebe, CRM, İK, Üretim, Servis, Proje/Şantiye, vb. çözümlerimiz ve YSM Bulut platformunun güvenilir alt yapısı sayesinde süreçlerinizi rahatlıkla yönetebileceksiniz.

İşinizi, Yönetiminizi dijital ortama taşımaya, Online çalışmaya bizler hazırız. Herkes evinden çalışsa bile YSM Bulut size işinizi 4×4 lük yönetmenizi sağlar.

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için tıklayın.

Paylaş

Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.