Batu International Logistics P2S Lojistik Kullanmaya Başladı

Batu International Logistics P2S Lojistik Kullanmaya Başladı

YSM Yazılım’ın yeni bulut yazılımı olan P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi Yazılımı Batu International Logistics firmasında P2S Lojistik versiyonu ile kullanılmaya başlandı.

Batu International Logistics Sn. Uğur DAL’ın P2S Yazılımı hakkındaki görüşleri:

Batu Lojistik olarak amacımız tam olarak çalışma verimliliğini arttırmaya yönelik ve doğru verinin doğru noktalardan toplanmasını sağlayarak iş akış kurgusunu otomatize etmeye dayanıyordu.

Bu sebeple YSM ile fikirlerimizi paylaştık ve kendilerinden ortaya çok verimli, geliştirmeye açık bir yazılım ürünü P2S Lojistik çıkmış oldu.

P2S Yazılımı Lojistik sektörümüze özelleştirildi.

P2S ile ne mi yapıyoruz? Bir çok tedarikçiden aynı hizmete dair talepleri P2S ile otomatize ettik ve fiyat tekliflerini sistemden raporlanabilir halde online olarak topluyoruz. Özelliklerine göre teklif edilen hizmet kalemlerini sınıflandırarak gelen tedarikçi tekliflerini değerlendiriyoruz ve uygun olanı sebebiyle birlikte seçiyor ve satın alma işlemini sözleşmesiyle birlikte hayata geçiriyoruz. Aldığımız tekliflere maliyetlerimizi de ilave ederek satış teklifi olarak müşterimize yönlendiriyoruz ve satış sözleşmesini de yine sistemden alarak satışı kapatıyoruz. Bu aradaki tüm tedarik ve satış süreç adımları dahil tüm operasyonlar online olarak YSM.BULUT platformu üzerinde yürüyor.

P2S Lojistik yazılımı ile hem tedarik süreçlerimizi hem de satış süreçlerimizi imzalanacak sözleşmelere kadar otomatize etmiş olduk. İzlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve verimli bir yönetim sistemi kurduk. Akıllı telefon ve tabletlerden bile işimizi online yönetebiliyoruz artık. Teşekkürler YSM.

Batu International Logistics, Uğur DAL

Paylaş