Neden YSM.EVET.CRM

Neden YSM EVET.CRM sorusu YSM EVET.CRM İÇİNDE NE VAR? ve NE İŞİME YARAR? sorularını cevaplandırılınca karşılık bulacaktır.

YSM EVET.CRM yazılımı İÇİNDE NE VAR?

evet.crm

CRM paketimiz şu detay modüllerden oluşmaktadır:

YSM EVET.CRM yazılım modüllerini genel olarak ürün sayfasından linkinden incelemiştiniz. İlgili linkteki Özet tabloda yer alan modüller ve bu modüllerin içindeki alt modülleri aşağıdaki tablolarda görebilirsiniz. Bu tabloyu nasıl okumalı ve işimde nasıl faydalı bir şekilde kullanmalıyım sorusu aklınıza gelebilir. Bunun için aşağıdaki gibi “sorun ve çözüm” ikilisiyle hareket edersek size daha faydalı olacaktır.

Sorun 1 : YSM Yazılımları seç-beğen-kullan mantığıyla modüler yazılmış ve %100 entegreymiş. Bu durumda nereden başlamalıyım ?

Çözüm 1 için tıklayınız

Sorun 2 : Satışlarımı arttırmak istiyorum. Ama satışı arttırmak için Pazarlama (Marketing) yapmak zorunda olduğumu da biliyorum. Ne tavsiye edersiniz ?

Çözüm 2 için tıklayınız

Sorun 3 : Satışlarımı arttırmak istiyorum. İyi satış için iyi Pazarlama şart demiştiniz ve Pazarlama modüllerini almıştım. Peki Satış modülü içinde neler var? Neden Satış modüllerinizi almalıyım?

Çözüm 3 için tıklayınız

Sorun 4 : Satışlarımı arttırdım. İyi satış için iyi Pazarlama şart demiştiniz ve Pazarlama modüllerinizi DE almıştım. Pazarlama esasen süreç olarak satıştan önceki ve sonraki süreçleri tanımlar demiştiniz. Satış sonrasını almayınca eksik mi yapmış oluyorum? Satış Sonrası modülünüzün içinde neler var? Neden Satış Sonrası modüllerinizi de almalıyım ?

Çözüm 4 için tıklayınız

Sorun 5 : Pazarlama kapasitemi arttırdım, satış fırsatlarını kaçırmadım, satış sonrası müşteri ilişkilerimi ve açılan şikayetleri de iyi yönetip itibarımızı kordum, ancak nakit akışım ve tahsilatlarım konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bu konuda elinizde bu sıkıntımı çözecek ne var? Neden Finans modüllerinizi de almalıyım ?

Çözüm 5 için tıklayınız

Sorun 6 : Sattık, satmak için yapmamız gerekenleri ve sattıktan sonra yapmamız gerekenleri de tastamam yaptık, tahsilat ve ödememizi de düzen soktuk diye düşünürken her şey tamam moduna girdik gibi. Eksiğimiz ne kaldı sizce? Başka neler yapmalıyız YSM olarak önerileriniz nelerdir ?

Çözüm 6 için tıklayınız

Ürünlerimizi Denemek İçin Tıklayınız Detay Bilgi Almak İçin Tıklayınız