Online Tahsilat

Online Tahsilat

Tahsilatı yapılmamış hiçbir satış tamamlanmamıştır. Bu sözü çokça duymuşsunuzdur. İnternet teknolojilerinin gelişmesi FinTech kısaltmasıyla meşhur olan Finansal Teknolojiler alanında online çözümler doğmasını sağladı.

Sektörde bir çok alanda öncü olan YSM’de 2011 yılında Online Tahsilat çözümünü geliştirdi. 2011 sonunda PAYU ödeme kuruluşu şirketi ile yaptığı işbirliğiyle YSM PAY çözümünü üretti.

2012 yılından itibaren tahsilatlarını YSM.PAY ile yapmaya başladı. Aslında kendi göbeğini kesmek yani kendi tahsilat sorununu çözmek adına geliştirmiş olduğu Tahsilat/Ödeme çözümünü müşterilerimizde istemeye başladı. Zamanla bu şekilde gelen talepler sonucunda YSM PAY çözümü yaygınlaşmaya başladı ve ürünleşmeye başladı. http://www.ysmpay.com   sayfasında SSS kısmında kafanız takılan muhtemel soruları cevaplandırmaya çalıştık, inceleyebilirsiniz.

Yazılım içinden de müşterilerimize tahsilat yapabiliriz. Fatura ve Cari Hesap modülleriyle tahsilat yaptırarak Kasa, Banka ve Cari entegrasyonu otomatik yapılmaktadır. Firma olarak entegre olmak istediğiniz ve yaygın kullanımı olan bir e-Ödeme şirketi varsa bizden aldığınız ilgili YSM Yazılım paketiyle entegre edebiliriz.

Online Tahsilat  çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak üzere;