YSM Yazılım Çözümleri

YSM Yazılım modüler ve 360 derece yönetilebilir altyapısı sayesinde; İnşaat, Mühendislik, Mimari, Eğitim ve Danışmanlık, Satış ve Pazarlama, İmalat ve Montaj, Üretim vb. bir çok alanda faaliyet gösteren firmalar için çözümler sunmaktadır.
Her bir çözüm 1991 yılından beri edindiğimiz yazılım, iş ve süreç bilgisinin tecrübe ve know-how ile harmanlanması, bunun başarılı kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu yaklaşım ile sentezlenmesi sonucu üretilmiştir. Sürekli iyileştirme ve sürekli geliştirme felsefesi ile gerek yeni yönetim metodolojileri gerekse yeni teknolojilerle ile de güncel tutulmaktadır.

Kurumsal İş Çözümleri YSM.Bulut’ta

YSM Kurumsal İş Çözümleri YSM.BULUT platformundan SaaS hizmeti olarak sunulmakta olup; Türkiye’nin bulut tabanlı yazılımları konusunda öncü ve lider firmalarındandır.

YSM.Bulut, YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri'nin 2011 yılından beri geliştirdiği Online Yazılım platformudur. Bu platformda Ön Muhasebe, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımlarının yanı sıra PİR gibi sektörel çözümler bulunmaktadır. YSM.Bulut Türkiye'nin ilk Bulut Bilişim platformlarından biri olup, tamamiyle yerli ve milli kaynaklarla üretilmiştir.

Yüksek Güvenlik

YSM.Bulut Platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalıştığı için virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.