Partner

YSM Bulut Partner Modelimiz

YSM.Bulut Çözümleri

YSM.BULUT yazılım çözümleri “Genel” ve “Sektörel” olarak 2 ana kategoriye ayrılmaktadır. “Genel” kategorisindeki ürünler tüm sektörlerin ihtiyacı olan yazılım paketlerini içermekte olup YSM.Bulut 360 Ürün Ailesi olarak isimlendirilmektedir.

YSM.BULUT “Sektörel” kategorisindeki ürünler ise “Genel” çözümlerin yeterli olmadığı, sektöre özel taleplerin karşılandığı, ilgili sektörün ihtiyacı olan yazılım modül ve paketlerini içermekte olup YSM.Bulut Sektörel Ürün Ailesi olarak isimlendirilmektedir.

KOBİ’ler için Neden YSM.Bulut?

YSM.BULUT yazılımları online çalışıyor olup 1, 6, 12, 18, 24 ve 36 aylık sürelerle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan kiralık olarak kullanılmaktadir. Her an her yerden her tür cihazla erişilebilir güvenilir yapısıyla her geçen gün sosyal medya uygulamaları gibi YSM.BULUT kullanıcı sayısı hızla artmaktadır.

Şirketini verimli yönetmek isteyen KOBİ’ler ana hedef kitlemizdir. YSM. BULUT KOBİ’ler için başlangıç maliyeti çok düşük olan, sunucu donanım ve yazılım lisansları gerektirmeyen, periyodik bakım ve güncelleme gibi ek masrafları olmayan bir sistemdir. Bilgisayarınızın arızalanması, virüs bulaşması, çalınması gibi durumlarda herhangi bir kaybınız olmaz çünkü verileriniz Bulut’ta her zaman ulaşılabilir durumdadır.