Türkiye'nin Bulut Yazılım Platformu

YSM Yazılım 1996 yılından beri IT (Bilişim Teknolojileri) alanında faaliyet gösteren Yazıcı Grup bünyesindeki bir yazılım ve bilişim teknolojileri şirketidir. 2007 yılında AR-GE faaliyetlerini yürütmek için Kocaeli Üniversitesi Teknopark'ına taşındı.. Satış ve satış sonrası hizmet ağı ile tüm Türkiye çapında hizmet vermekte olan YSM Yazılım başta Kamu, Banka ve GSM sektörü olmak üzere bir çok şirketin projeleri ile yurt dışı çalışmalarını yürütmektedir.

YSM Yazılım 2007 yılından itibaren genel çözümler sunmak için CRM, Ön Muhasebe, Şantiye ve Proje Yönetimi yazılımlarını geliştirmeye başladı.

YSM Yazılım 2011 yılına gelindiğinde ise dünyadaki gelişen Bulut Yazılım dönüşümüyle CRM, Ön Muhasebe, Şantiye ve Proje Yönetim yazılımlarını Bulut'a taşıyarak YSM.Bulut Yazılım Platformu'nu aktif etti.

Türkiye'de Bulut Yazılım dönüşümünü ilk gerçekleştirenler arasında ve Bulut Yazılım öncüsü olan YSM Yazılım, YSM.Bulut Yazılım Platformu'nda satın almak yerine SaaS (yazılım kiralama) kullanacağın kadar öde mottosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Duyarlı Tasarım

YSM.Bulut Yazılımları her cihazda kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Kiraladığınız yazılımı masaüstü, dizüstü, tablet bilgisayarlar ve Android, iPhone, Windows Phone, Blackberry gibi telefonlar kullanabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı!

YSM.Bulut Yazılımlarını sadece işte ofiste değil, her yerde kullanabilir ve işinizi yönetebilirsiniz.

Profesyonel YSM.Bulut Yazılımları

YSM Yazılım'ın yıllardan beri sahada edindiği tecrübelerle geliştirilen YSM.Bulut Yazılımları, işinizi her yerden kolayca yönetmenizi hedeflemektedir.
YSM.Bulut Yazılımlarında tek tıkla raporlarınızı inceleyebilir, işletmenizin finansal durumunu görebilir, stoğunuzu yönetip faturalarınızı kesebilir, alacak - verecek - ödeme gibi para hareketlerini yönetebilir, projelerinizin ilerleme durumlarını ve kârlılığını kolayca takip edebilirsiniz.

PİR ONLINE ŞANTİYE VE İŞ YÖNETİMİ
YSM360 ONLINE İŞLETME YÖNETİMİ
CHARK ONLINE ÖN MUHASEBE YÖNETİMİ
P2S ONLINE TEDARİK VE SATIŞ YÖNETİMİ
TOY ONLINE SALON VE ORGANİZASYON YÖNETİMİ
TAY ONLINE İŞLETME ARAÇLARI YÖNETİMİ

PİR Online Yatırım, Proje ve Şantiye Yönetim Yazılımı

PİR Yazılımı 2011 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan ve aynı zamanda Türkiye'nin ilk Bulut tabanlı Yatırım, Proje ve Şantiye Yönetim Yazılımıdır. PİR ile internet bağlantısı olan her yerde işinizi yönetebilirsiniz.

PİR Yazılımı içinde yer alan paketler:

Web sitesini ziyaret et

YSM360° CRM ve Ön Muhasebe Yazılımları

YSM360° ile CRM ve Ön Muhasebe bir arada, tek bir noktadan tüm işinizi yönetebilirsiniz. Satış aktivitelerinizi, stoğunuzu, para hareketleri, alacak - verecek hesabını yaparken faturanızı da kesebilirsiniz.

YSM360° Yazılımı içinde yer alan paketler:


Web sitesini ziyaret et

CHark Kolay Muhasebe
Bulutta Fatura, Finans ve Stok Programı

CHark ile işinizin muhasebesini her yerden yönetebilirsiniz!

CHark Yazılımı içinde yer alan paketler:


Web sitesini ziyaret et

P2S Online Tedarik ve
Satış Yönetimi Yazılımı

P2S ile tedarikçilerinizden satınalma tekliflerini online olarak toplayıp, satın alma süreçlerini hızlandırıp, satışa çevirip gelirinizi arttırın. P2S online ve internet olan her cihazda kullanılabilir. P2S’in Ticari, Şantiye ve Lojistik paketleri bulunmaktadır.


Ücretsiz Dene Detaylı Bilgi Alın

TOY Online Salon ve Organizasyon Yönetimi

TOY eski Türkçe bir kelimedir. Düğün Salonları, Kültür Merkezleri, Oteller, Organizasyon Şirketleri vb. toplantı, davet düzenleyen kuruluşlar için geliştirilmiş Türkiye’nin Online Salon ve Organizasyon Yönetimi yazılımıdır. TOY ile Açık ve Kapalı mekanlarda düzenlenen davet ve organizasyon (event) kayıtlarının tutulması, teklif ve sözleşmelerinin takibi, kasa ve cari hesaplarının tutulması, banka ve gelir-gider raporlarının alınması ile birlikte stok, depo, irsaliye ve fatura, online tahsilat işlemlerinin yürütülmesi çok kolay.


Ücretsiz Dene Detaylı Bilgi Alın

TAY Online Ticari Araç Yönetim Programı

Çok önemli bir maliyet kalemi olan araçların maliyetlerini takip etmek isteyen şirketler için geliştirilen TAY Programı, araçlarından gelir elde eden şirketlerce de kullanılan her sektöre uygun bir yazılım haline gelmiştir. TAY ile şirket öz mal ve kiralık araçlarınıza ait maliyet hesaplarını, sefer ve yakıt kayıtlarını tutun. Muayene, bakım, lastik, sigorta, ceza vb. işlemlerinizi de kayıt altına alın. İrsaliye/fatura ve finans işlerinizi yönetin. Araç takip cihazlarıyla da entegre edelim. Araçlarınızı, maliyetlerini ve gelirlerini cepten kolayca takip edin.


Ücretsiz Dene Detaylı Bilgi Alın

YSM.Bulut Yazılımlarının Avantajları

YSM.Bulut, YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri'nin 2011 yılından beri geliştirdiği Online Yazılım platformudur.
Bu platformda CRM, Ön Muhasebe, Şantiye ve Proje Yönetim, Üretim (MES), İK ve Avukat CRM Yazılımları bulunmaktadır.
YSM.Bulut Türkiye'nin ilk Bulut Bilişim platformlarından biri olup, tamamiyle yerli ve milli kaynaklarla üretilmiştir.