YSM360° ONLINE CRM VE TİCARİ YÖNETİM PROGRAMI

YSM360° İçeriğindeki Modüllerle Klasik CRM Programlarından Daha Fazlasını Sunar!

İşletmelerin devamı için Müşteri İlişkileri Yönetimi, Muhasebe, Satınalma en önemli süreçlerdendir. Proje bazlı iş yapanlar için Proje - Bütçe yönetimi ise işin odağında yer alır. Satışı ve müşteri ilişkilerini yönetmek için CRM Programı geliştirilmektedir. YSM Yazılım olarak CRM'i ön planda tutan işletmelerin yanı sıra tedarik sürecini, alım ve satış faturalarını, finans ve nakit akışını, hatta projelerinin bütçesini 360° bütünleşik olarak yönetebileceğiniz YSM360° Yazılımını geliştirdik.

CRM PROGRAMINIZ NASIL OLSUN İSTERSİNİZ?

İhtiyaçlarınız Düşünülerek Hazırlanan YSM360° Paketleri

YSM360° Proje ile CRM Programı, Ön Muhasebe,
Proje Yönetimi, Tedarikçi ve daha fazlası bir arada!

YSM360° Proje = YSM360° Maxi + Projeler + Proje Bütçe Kontrol

YSM360° Proje¸ YSM360° Maxi ürünümüzdeki CRM ve ön muhasebesini, tedarikçi, fatura ve stoğunu, finans ve nakit akışını yönetmesinin yanı sıra ayrıca, proje bazlı olarak bu modüllerdeki verilerin de yönetilebileceği gibi ayrıca Proje Bazlı Hedeflenen Gelir ve Gider Bütçesini Gerçekleşen Gelir ve Gider Bütçesi ile karşılaştırmalı olarak yönetilebilir. Gelir ve Gider kalemleri bazında kayıp-kaçaklar tespit edilip, mükemmel bir şeklide maliyet ve karlılık ikilisini en optimum şekilde yürütmek isteyen işletmeler için 360° yönetme imkanı sunar.

YSM360° Proje; Online Proje Bazlı CRM ve Ticari Yönetim Programı diğer tüm YSM Online İş Yazılımları gibi %100 Online ve %100 Mobil yapısı sayesinde her yerden kullanabiliyorsunuz.

YSM360° Maxi ile CRM Programı ve Ön Muhasebe bir arada!

YSM360° Maxi = YSM360° Mini + Finans ve Nakit Akışı
+ İrsaliye ve Fatura + Stok ve Depo

YSM360° Maxi ile satış ve pazarlama faaliyetlerinizi yürütürken muhasebe işlemlerinizi de entegre biçimde tek bir noktadan yönetebiliyorsunuz. YSM360° kullanıcıları ticari programını değiştirmeden önce YSM360° Mini yani CRM ürünümüz ile başlayıp sonrasında ise yaşadığı bu rahatlık ve deneyimi müteakip ticari programını bırakıp, CRM verilerini kaybetmeden üzerine ticari verilerini de bakiyeleriyle taşıyarak YSM360° Maxi ürünümüze geçiyor. Sizi de bekleriz.

YSM360° Maxi Online CRM Programı ve Ön Muhasebe diğer tüm YSM Online İş Yazılımları gibi %100 Online ve %100 Mobil yapısı sayesinde her yerden kullanabiliyorsunuz.

YSM360° Mini Online CRM Programı'nda 20 yılı aşkın know-how ve kullanıcı deneyimimiz ile Pazarlama ve Satış süreçlerinin yönetimi için özel olarak geliştirilen modüllerimizle Aday Müşteri, Çalışılan Müşteri, Terkeden Müşteri, Fırsat >Teklif>Sipariş aşamaları, Dönüşümler, Segmentasyon, Müşteri İlişkileri aşamaları ve bu aşamalarda yapılan tüm aktiviteler genel ve müşteri temsilcisi bazında en ince detayına kadar yönetilip, raporlayabileceğiniz online bir sisteme sahip olabileceksiniz. Bunca zamandır niye böyle bir sistemimiz yokmuş diyeceksiniz.

Pazarlama işi disiplinli ve sistematik yönetilmesi gereken bir süreç iken, Satış işi ise hızlı, dinamik ve çok iyi takip edilmesi gereken bir süreçtir. Fırsatlar ve bu fırsatlar sonucu verdiğimiz teklifler, bunların takibi, hatırlatmalar, tek tuşla Fırsat>Teklif ve Teklif>Sipariş dönüşümleri, raporlar ve grafikler tam aradığınız gibi.

Klasik sipariş-satış raporlarının yanı sıra YSM Online İş Yazılımları'nın özel aktivite modülleriyle, bir satış gerçekleşene kadar olan aktiviteleri raporlayabilirsiniz. Böylelikle bir satış yapana kadar yaptığınız harcamaları görebilir ve karlılığınızı kolayca ölçebilirsiniz.

KULLANICI ODAKLI GELİŞTİRİLEN CRM PROGRAMI ve DAHA FAZLASI

KULLANICI ODAKLI GELİŞTİRİLEN CRM PROGRAMI ve DAHA FAZLASI

YSM360° ile İŞİNİZİ - İŞLETMENİZİ 360° BÜTÜNLEŞİK YÖNETİN

CRM, Muhasebe ve Proje Yönetimi için farklı programlar kullanma karmaşasına son!
YSM360° ile işinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey bir arada!

CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi
Fırsat - Teklif - Sipariş Yönetimi
Pazarlama Faaliyetleri
Sözleşme Yönetimi

Proje - Bütçe

Proje Bazlı İş Yönetimi
Proje Bütçe Kontrolü

Ön Muhasebe

Cari Hesap, Banka ve Kasa
Stok ve Depo, Fatura ve İrsaliye
Finans ve Nakit Akışı
Tekrarlanan Giderler

Satınalma

Tedarikçi İlişkileri Yönetimi
Talep - Teklif - Sipariş Yönetimi
Sözleşme Yönetimi

CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi
Fırsat - Teklif - Satış Yönetimi
Pazarlama Faaliyetleri
Sözleşme Yönetimi

Ön Muhasebe

Cari Hesap, Banka&Kasa
Stok&Depo, Fatura&İrsaliye
Finans&Nakit Akışı
Tekrarlanan Giderler

Proje - Bütçe

Proje Bazlı İş Yönetimi
Proje Bütçe Kontrolü

Satınalma

Satınalma Yönetimi

YSM360° PROGRAMI'NI TERCİH ETMENİZ 5 NEDEN

Bir Bulut Programı olan YSM360° Online CRM ve Ticari Yönetim Programı ile rahat edeceksiniz.

 • Kurulum Gerekmez
  Sunucu maliyeti gerektirmeden anında kullanmaya başlayın.
 • Virüslerden Etkilenmez
  Virüs - hacker saldırılarından ve bilgisayar çökmelerinden etkilenmez.
 • Daima Güncel
  Güncellemelerde kurulum gerektirmez, daima en son güncel versiyonu kullanırsınız.
 • Mobil Kullanım
  Masaüstü, dizüstü, tablet ya da cep telefonu farketmeden tüm cihazlarda kullanilirsiniz.
 • Bütünleşik Yönetim
  YSM360° ile CRM, Muhasebe ve Proje Yönetimi üçü bir arada. CRM ile başlayıp TİCARİ modülleri de eklersiniz. PROJE de işiniz için gerekliyse mutlaka kullanmalısınız.

KULLANICI YORUMLARI

 • YSM Bulut’un sayamadığım daha birçok özelliği bulunmaktadır. İhtiyaçlara göre diğer özelliklerini de zamanla kullanmaya başlayacağım. Ekranlarda kullanılan dili tam piyasada bizim kullandığımız jargonlara uygun. Dolayısıyla anlaması, öğrenmesi ve kullanımı çok kolay. Bu yönü de çok iyi.
  Hayrettin ÜNLÜ
  NOTERSON
 • YSM.Bulut Yazılımları ile işlerimizi çok daha iyi yönetiyoruz. Kârlılık ve verimlilik ciddi artacak. Özellikle satınalma modülü akıllara zarar, siz de YSM.Bulut Yazılımlarını kullanın ve tavsiyelerine uyun. Öncelikle YSM Yazılım CEO’su Sn. Sedat YAZICI Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.
  Baturhan ÜRETÜRK
  İZKON Mühendislik Mimarlık

ŞİMDİ YSM360° İLE TANIŞIN

HEMEN DENEYİN