YSM.Bulut Ceo Mesajı

Kocaeli İş Dünyası Yerli Yazılım ve Dünya Markaları ile Buluşuyor!
17 Ekim 2018
TÜRKONFED Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Projesi’ne YSM Yazılım Desteği
19 Eylül 2019
Hepsini göster

YSM.Bulut Ceo Mesajı

Türkiye’nin lider bulut yazılım marketi YSM. BULUT olarak bugünden itibaren Türkiye’de daha fazla üretim, daha fazla yatırım, daha fazla girişim ve istihdam, daha fazla ihracat için çalışmalarımızı daha yüksek gayretle sürdürüyoruz. Yerli ve Milli kaynaklarla KOÜ TEKNOPARK’ ta geliştirdiğimiz son teknoloji yazılımlarımızla KOBİ’lerimizin yanındayız. Türkiye’nin katma değer üreten her büyüklükteki şirketlerine özellikle de KOBİ işletmelerine daha İYİ, daha KOLAY ve daha ENTEGRE YÖNETİM için çeşitli online çalışan yazılım araçları sunuyoruz. KOBİ’lerimizle gurur duyuyor, daha güçlü ve daha refah bir Türkiye için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Kurumsal Hafıza ve Entegre Yönetim sistemini kurarak işinizi daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz. Bunu da Dijitalleşme ile başarabilir, iş süreçlerinizi her zaman ve her yerden online yöneterek kontrol ve verimlilik artışı sağlayabilir ve böylece temel hedefiniz olan “sürekliliği” ve “sürdürülebilir karlılığı” yakalayabilirsiniz.

YSM BULUT çözümleri ile “Kurumsal Dönüşüm” ve “Dijital Dönüşüm” hem ekonomik hem de çok hızlı.

Unutmayın Sistem, Yazılım maliyet değil, masraf değil yatırımdır.
Bugüne ve Geleceğe Yatırımdır. Kendi geleceğinize yatırım yapın.

Ücretsiz Deneme sürecinde KOLAY ve RAHAT Yönetim, Entegre Yönetim, Veri ve dosya depolama ile Kurumsal Hafıza oluşturulmasına yatırımdan önce tanık olun. Online çözümlerimiz, diğer klasik çözümler gibi de donanım, sistem, yazılım, personel, vb. bilişim yatırımları da istemez.

Online İş Yazılımları alanında Türkiye’nin öncü şirketlerimizle, geniş ürün yelpazemiz ve bayilerimizle hizmetinizdeyiz.

YSM BULUT ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve Ücretsiz Demo için https://bulut.ysm.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sedat YAZICI
Bilgisayar Yük. Müh.
YSM.BULUT Kurucusu, CEO

Paylaş

Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.