Bisra Otomotiv CHark Yazılımı’nı Tercih Etti

Bisra Otomotiv CHark Yazılımı’nı Tercih Etti

CHark Online Kolay Muhasebe Programı’nın kullanımı hızla artıyor. Bir CHark başarı hikayesiyle daha sizlerleyiz.

Bisra Otomotiv, Kocaeli İzmit Sanayisi’nde Volkswagen grubunda yer alan (Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda) 4 büyük markanın yedek parça parçalarının satış ve dağıtımı için KOSGEB desteği ile Özer Altuntaş tarafından kurulan bir Startup yani Girişimci şirket. Uzun yıllar Sabancı, Cardtek gruplarında çalıştıktan sonra kendi işini yapmaya karar veren Özer Bey, yeni işini kurduğunda “ben sanayideki esnaftan farklı olmak istiyorum, işimi hem teknolojik takip etmek istiyorum hem de faturamı sanayi esnafının çoğunun yaptığı gibi yaptığı gibi elle kesmek yerine bilgisayardan kesmek istiyorum, bana göre ekonomik bir çözümünüz var mı?” diye YSM Yazılım’a geldi.

Bisra Otomotiv, YSM.Bulut ürünü olan CHark Online Kolay Muhasebe Programı’nı kurulum gerektirmeden, çok basit bir form ile yıllık aboneliğini başlattık ve kısa bir eğitimle hemen kullanmaya başladı. İlk hafta programa 300 civarı stok kartını açan Bisra Otomotiv daha ilk ayında 1500+ stok girişi gerçekleştirerek, stok yönetimindeki karmaşayı engellemek için ilk başta önlemini aldı.

CHark Online Kolay Muhasebe Bulutta Fatura, Stok ve Finans Programı, esnaf – KOBİ seviyesinden her sektörden KOBİ’nin kullanacağı, son derece ekonomik ve bir o kadar da pratik yazılım. YSM Yazılım ailesi olarak Bisra Otomotiv’e bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Bisra Otomotiv kurucusu Sn. Özer Altuntaş Bey’in CHark kullanımının ilk ayında bize yazdığı referans mektubundan bir paragrafığını sizinle paylaşıyoruz:

YSM firmasıyla tanışıklığım 2008 yılına kadar dayanıyor. 2008 yılında İstanbul merkezli bir yazılım firmasının Kocaeli şubesinde yönetici olarak işe başladığımda KOÜ Teknopark’ın sayılı firmalarından birisiydi YSM Yazılım. Hatta daha sonra çalıştığım firma ile ortak işlere imza attıklarında daha da yakından tanıma fırsatım oldu YSM Yazılımı ve kurucusu Sedat Bey’i. 2016 yılında çalıştığım şirketten ayrılıp kendi işim olan Bisra Otomotiv’i kurdum ve işlerim için bir yazılım ihtiyacım olduğunda ilk aklıma gelen firma YSM Yazılım oldu. Biliyordum ki YSM yazılım ürünlerini kullanırken eğer ihtiyaç duyduğum yeni şeyler olursa YSM yazılım ekibi bu sorunlarıma hızlı ve doğru şekilde cevap verebilecekti. Ve öyle de oldu. Yaptığım iş ile alakalı yeni ihtiyaçlar doğdu ve YSM Yazılım bunları geliştirdi. Ben YSM için Yazılımda Stres Minimum’da diyorum 🙂

Saygılarımla

Bisra Otomotiv, Özer Altuntaş

Paylaş